Bilgi Bankası
Website > Help Desk > Bilgi Bankası

Yardım ara:


Hesabınızı geri almak için talebinizde cevaplamanız gereken sorular

Çözüm

Hesabınızı geri almak için aşağıdaki soruları yanıtlamanız gerekmektedir.

 

UYARI: Numaralandırılmış sorulara cevapları numaralandırarak verirseniz memnun oluruz. Şahit gösterirseniz talebiniz dikkate alınmayacak, hesabınız verilmeyecektir. Şahitler kanıt olarak sayılmamaktadır.(X kişisi beni biliyor / tanıyor gibi şahit göstermek yasak, talepte şahit görürsek talebinizi devamını okumadan anında reddedeceğiz.)

 

 

1. Şifresini öğrenmek istediğiniz hesabınızın adı nedir?

-

2. Hesabınızın eski şifreleri hangi karakterleri içerebilir, eski şifre hakkında neleri hatırlayabiliyorsunuz? Eski şifreleriniz neler? Buraya eski şifreleriniz ile ilgili neleri hatırlıyorsanız hepsini yazın. En ufak bir bilgi kırıntısının bile yardımı dokunabilir.

-

3. Hesabınızın enderchestinde(/ec) neler bulunuyordu?

-

4. Hesabınızın arsaları hakkında detay verir misiniz?(Burada arsa tanımlanmalı ve p h:sayı ile kaçıncı sırada olduğu belirtilmelidir. p h:sayı ile belirtilmeyen tanımlama dikkate alınmayacaktır.)

-

5. Hesabınızın market mailinde neler var?

-

6. Hesabınızda hiç kredi çektiniz mi? Kredi çekmişseniz ilgili bilgilerinizi yazar mısınız?(Telefon numarası, ininal, kredi alınan tarih, alınan kredi miktarı vb.)

-

7. Hesabınızda kayıtlı sethome/evleriniz var mı? Varsa adlarını ve nereye gittiklerini hatırlıyor musunuz? (sethome adı ve sethome yeri tanımlanmalıdır)

-

8. Hesabınızın ekli olduğu arsaları hatırlıyor musunuz? Arsalarınızı en son ne zaman değiştirdiniz?(Blok kırıp yerleştirme vesaire.)

-

9. Unuttuğunuz şifreyi kullanarak yaptığınız son başarılı giriş ne zamandı? Tam tarihi hatırlıyor musunuz?

-

10. Hesabınızı kullanırken girmiş olduğunuz yan hesaplarınızı hatırlıyor musunuz? Hatırlıyorsanız yazınız.

-

11. Hesapla ilgili hatırladığınız sadece sizin bilebileceğiniz yukarıda sorulmamış şeyleri, eklemek istediklerinizi buraya yazabilirsiniz.

-

NOT:Hesap sizdeyken çektiğiniz Ekran görüntüsü, yazı gibi kanıtlarınızı, .log dosyalarınızı atabilirsiniz ancak bunlar %100 kesin kanıt olarak sayılmayacaktır. Bunların kanıt değeri yukarıdaki sorulardan düşüktür.

Hesabınızı geri almak için yukarıdaki soruların çoğunu cevaplamanız gerekmektedir. Hesabın sizin olduğunuzu kanıtlayamıyorsanız hesap size geri verilmeyecek ve ilerideki talepleriniz reddedilecektir. Gereksiz ısrar yapmayınız. Yukarıdaki sorulara çoğunlukla bilmiyorum yanıtını verirseniz talebiniz ciddiye alınmayacaktır.

 
Bu içerik sorununuzu çözmenizde yardımcı oldu mu? evet / hayır
İçerik Detayları
İçerik Numarası: 1
Kategori: Knowledgebase
Verilen Puan (Oylar): İçerik Puanı 3.6/5.0 (138)

 
« Geri Dön

 
Powered by Help Desk Software HESK, brought to you by SysAid